Kontakta oss

Vi försöker att svara i telefon så ofta som möjligt, och om någon av oss är svår att nå så kolla med vår växel så hjälper de dig med att komma fram till rätt person direkt.

Ha en bra dag!

Vill ni komma i kontakt med oss?

Vårt kontor

Trädgårdsanläggare Hallblom AB
Libro Ringväg 36
752 28 UPPSALA

Växel: 018-13 99 50
E-post:info@hallbloms.com

OFFERTFÖRFRÅGAN

Ange vad du vill ha hjälp med samt dina kontakt-uppgifter så återkommer vi till dig inom kort.

E-post:
forfragan@hallbloms.com

ÖPPETTIDER

mån-tors 6.45 – 16.15
fre 6.45 – 13.15

Ring oss: 018-13 99 50

Våra medarbetare

Malin VD

Malin

Malin Persson

VD
070-342 22 40
malin@hallbloms.com

Bengt

Bengt Törnblom

Arbetschef anläggning
070-344 99 56
bengt@hallbloms.com

magnus

Magnus

Magnus Jansson

Platschef anläggning
070-344 99 53
magnus@hallbloms.com

Henrik

Henrik

Henrik Ålenius

Platschef anläggning
070-344 99 18
henrik@hallbloms.com

Oscar

Oscar Åström

Platschef anläggning
076-723 28 68
oscar@hallbloms.com

bo

Bo Karlsson

Platschef anläggning
070-655 72 88
bosse@hallbloms.com

Lisa

Lisa Blomquist 

Ekonomiansvarig
018-13 99 50
lisa@hallbloms.com

Therese

Therese

Therese Eriksson

Ekonomiassistent
018-13 99 50
therese@hallbloms.com

Ulrika

Ulrika Gustafsson

Ekonom/ Projektadministratör
018-13 99 50
ulrika@hallbloms.com

Rebecka

Rebecka Kronstrand

Landskapsarkitekt
073-434 71 77
rebecka@hallbloms.com

Olle

Olle

Olle Gillsjö

Landskapsarkitekt
070-342 22 57
olle@hallbloms.com

Christian

christian

Christian Palm

Inköpare
070-342 20 99
christian.palm@hallbloms.com

cissi

Cissi Garland

Arbetsledare skötsel
079-063 13 36
cissi@hallbloms.com

Johan

Johan

Arbetsledare skötsel
018-13 99 50
johan@hallbloms.com

Louise

Louise Höjermark 

Landskapsingenjör
070-344 90 42
louise@hallbloms.com

Med trogna kunder i och runt trakterna av Uppsala, inom flera olika branscher så vet vi att vi är bra på det vi gör. Efter 70 verksamma år med mångsidigheten, kvalitén och engagemanget bland oss på Hallbloms så kan du känna dig trygg som kund.

Vi håller vad vi lovar!